LC-POWER 90WATT UNIVERSAL MULTI-RANGE NOTEBOOK ADAPTER PRO SERIES LC90NB-PRO-2
LC-POWER 90WATT UNIVERSAL MULTI-RANGE NOTEBOOK ADAPTER PRO SERIES
Τεχνική επισκόπησηΤύπος τροφοδοσίας τύπου Notebook Adapter
Τάση εισόδου 90 - 264V
Συχνότητας 50 - 60Hz
Τάση εξόδου 18,5 - 20V
Ρεύμα εξόδου 3 - 4,74A
Κατανάλωση αναμονής 0,3 W (χωρίς φορτίο) - ErP 2013
Διάσταση h x w x d 32 x 50 x 126 mm
Βάρος (λιανική) 0,591 kg
Ισχύς 90W
Κύκλωμα ασφαλείας OCP = Προστασία υπερθέρμανσης
OVP = Προστασία υπερθέρμανσης
OTP = Προστασία υπερθέρμανσης
SCP = Προστασία βραχυκυκλώματος
Πολλαπλή (110V / 220V) ναι
Χαρακτηριστικά:
- Τάση εξόδου πολλαπλών τιμών
- Υψηλή απόδοση (89%) & χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
- Σταθεροποιημένη απόδοση, χαμηλή κυματισμός και χαμηλή παρεμβολή
- Προστασία υπερέντασης (OCP), Προστασία από υπέρταση (OVP),
Προστασία από βραχυκύκλωμα (SCP), προστασία υπερθέρμανσης (OTP)
- Ενεργό PFC (διόρθωση συντελεστή ισχύος)
Συμπεριλαμβάνεται στην παράδοση:
Μονάδα τροφοδοσίας, οκτώ προσαρμογείς για διαφορετικά μοντέλα φορητών υπολογιστών Plug No. Output Voltage Plug size Compatible notebooks H1 19V / max. 90W 5,5 x 3,0 mm Samsung: 3,16A / 4,2A / 4,74A H3 19V / max. 90W 5,5 x 2,5 mm Asus/Lenovo/Toshiba: 3,42A / 3,95A / 4,74A H5D 19,5V / max. 90W 4,5 x 3,0 mm Dell: 3,34A / 4,62A H10 19V / max. 90W 5,5 x 1,7 mm Acer: 3,42A / 4,74A H11 19,5V / max. 90W 6,5 x 4,4 mm Sony: 3A / 3,33A / 3,9A / 4,7A H12 20V / max. 90W 11,0 x 4,5 mm IBM/Lenovo: 3,25A / 4,5A H13 20V / max. 90W 7,9 x 5,5 mm IBM/Lenovo: 3,25A / 4,5A H14H 18,5V / 19V / 19,5V / max. 90W 7,4 x 5,0 mm HP: 18,5V - 3,5A / 19V - 4,7A / 19,5V - 3,33A