DELI κρουστικό σκαπτικό πιστολέτο ρεύματος DL-DC28-E2, 1000W, 3.2J, SDS plus
Διαθέσιμο - Άμεση Αποστολή (*)
Κωδικός προϊόντος: 6161224
DELI κρουστικό σκαπτικό πιστολέτο ρεύματος DL-DC28-E2, 1000W, 3.2J, SDS plusΗλεκτρικό κρουστικό σκαπτικό πιστολέτο της Deli, ιδανικό για την διάτρηση τοίχου, ξύλινων και μεταλλικών επιφανειών με ακρίβεια.
-ισχυρό μοτέρ
-3 λειτουργίες εργασίας
-δεξιόστροφη & αριστερόστροφη περιστροφή
-με πλαστικό βαλιτσάκι
Τεχνικά χαρακτηριστικά
-ονομαστική τάση: 220-240V
-ισχύς: 1000W
-ταχύτητα: 0-1100rpm/min
-αριθμός κρούσεων: 0-4900bpm
-ενέργεια κρούσης: 3.2J
-μέγιστη χωρητικότητα διάτρησης: ξύλο: 30mm, ατσάλι: 13mm, τοίχος: 28mm